» historie » pokoje » restaurace » okolí

Restaurace


Pohostinnost a rodinná atmosféra našeho hotelu na Vás čekají i v naší restauraci.

V přízemí hotelu se v příjemném prostředí restaurace podávají tradiční česká jídla jako je svíčková na smetaně, ale také speciality mezinárodní kuchyně. Kromě restaurace mohou hosté v samostatném baru ochutnat světově známé české pivo a další místní nápoje jako je Becherovka.

Den u nás začíná v sedm hodin a až do deseti hodin pro Vás připravujeme vydatnou snídani formou buffetového stolu.

Pokud chcete poznat domácí českou kuchyni určitě navštivte naši restauraci v době oběda. Čeká Vás chuťový zážitek za ceny, které Vám doma neuvěří. Heslo - dobrá restaurace se pozná tak, že ji navštěvují místní lidé - je u nás naplněno měrou vrchovatou. Neuvidíte-li hned volný stůl nezoufejte, pozorná obsluha ho pro Vás během chvilky vykouzlí.

Večer si můžete zpříjemnit v našem útulném snack baru. Zde připravujeme např. steaky na grilu, ale i něco malého ke kávě. Pro hotelové hosty navíc nabízíme večeře, které si můžete vybrat z menu každodenně sestavovaných jak z našich tradičních jídel, tak z mezinárodní kuchyně. Naši kuchaři Vám budou k dispozici do 22°° hodin, bar se svým širokým výběrem nápojů, čepovaným Plzeňským pivem a nejlepšími moravskými víny až do půlnoci.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám dobrou chuť.

Informace o dalších službách, stravování skupin, uspořádání rautu a jiných hostin, příp. školení Vám rádi zodpovíme na mail rezervace@hotel-opera.cz nebo restaurace@hotel-opera.cz