O nás

Čtyřhvězdičkový rodinný hotel s dlouholetou tradicí - postaven 1890 v neorenezančním stylu - se nachází v historické části Prahy chráněné UNESCO pouhých 200 metrů od řeky Vltavy.

 

Přímo před hotelem je zastávka tramvaje, stanice metra Florenc a Náměstí Republiky jsou vzdáleny 250 metrů.

 

V blízkosti jsou skvělé možnosti nakupování - luxusní třída Na Příkopech a obchodní centrum Palladium jsou vzdáleny 400 metrů.

 

Hotel nabízí komfortní ubytování v 67 pokojích:

     31 double

     11 twin

     9 single

     6 double deluxe

     2 apartmá

     8 triple

 

Pro malé dítě je možné objednat dětskou postýlku.

 

Ubytovat se může i Váš domácí mazlíček.

     

Všechny pokoje jsou vybaveny novými koupelnami, klimatizací, internetovým připojením (po drátu i WiFi), LCD televizí, telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem.

  

Hotel má vlastní restauraci oceněnou jako druhou nejnavštěvovanější v lokalitě. Otvírací doba je 11:00 - 15:00. K dispozici je také hotelový bar, který je otevřen až do 02:00, přičemž kuchyň vaří do 22:00. Dětské židličky k dispozici. Snídaně je u všech typů pokojů vždy zahrnuta v ceně.

 

Hotel nabízí 24 hodinovou službu recepce, praní a žehlení prádla, parkování v krytých garážích nebo na hlídaném parkovišti, saunu, vířivku a fitness.

 

Check-in v den příjezdu od 14:00, check-out v den odjezdu do 11:00. Po domluvě je samozřejmě možné přizpůsobit potřebám hosta, dovolí-li to aktuální obsazenost hotelu.

 

Přijímáme platební karty. 

 

Pro hosty máme připravenu mapu centra Prahy zdarma.

 

 

 

{ close }

REZERVUJTE ZDE A UŠETŘETE